İzmir
08504661847
info@formatdedektiflik.com

Boşanma Delil Toplama

Bizimle Yola Çıkın...

Velayet ve Boşanma Davalarında Delil Toplama

Özel Format İzmir Dedektiflik olarak;

Günümüz koşullarında evlenmek kadar boşanma da ayrı bir önem arz ediyor. Boşanma sırasında toplanacak deliller, sürecin lehinize işlemesine neden oluyor. Başınızdan boşanma gibi bir vukuat geçecekse o zaman sizlerde bu konuda faaliyetlerini sürdüren dedektif büromuza danışabilirsiniz. Boşanmayı talep eden tarafsanız ve bir türlü boşanma gerçekleşemiyorsa o zaman yapmanız gereken en önemli hamlelerden birisi de boşanmanın gerçekleşmesi için delil toplamaya başlamanız olacak. Kendi başınıza delil toplamak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Mutlaka bu işi kendisine meslek edinmiş olan dedektiflerden yardım almalısınız. Eğer ki çekişmeli bir davadan söz ediyorsak o zaman boşanması üresinin de artık bir aydan daha fazla uzadığını gördüğümüz zamanlar olabiliyor. Her iki tarafta kendisinin haklı olduğunu düşünerek savunmalarını yapıyor. Ama bu süre zarfı içerisinde tek bir tarafın haklılık yanlarının onaylanması gerekir. Evlilik süresince yaşanan aldatma  ya da yalan ve benzeri konular çekişmenin daha fazla artmasına zemin hazırlayabiliyor. Mahkeme süresinin daha minimum düzeye inmesi adına sunulacak delillerin son derece büyük önemi bulunuyor.

Özel Format İzmir Dedektiflik hizmetlerine başvurduğunuz takdirde geniş çaplı olarak araştırma yapılacaktır. Mahkeme esnasında birçok deliller sunulacaktır. Bu sayede mahkeme süresinin uzamasına da engel olmuş olacaksınız. Velayet ve boşanma davalarında delil toplama konusunda başarılara imza atmış bulunuyoruz. Üstelik daha önce bu konularda sayısız başarılara imza atmış bulunuyoruz. Aynı zamanda dikkat etmiş olduğumuz bir başka konu ise delil toplama işlemleri gerçekleşirken de   yasalara uygunluğu göz önüne alınıyor.

Özel Format İzmir Dedektif kurumumuz, kurallara uyarak gerek delil toplama gerekse de araştırmanın sürdürülme işlemlerini gerçekleştiriyor. Çünkü mahkemeye sunulan her şey için bir ispat talep ediliyor. İspat için en iyi yollardan birisi de delil toplamaktır. Bunu kendi başınıza yapmaya çalışmanız oldukça zordur. Fakat dedektif hizmetlerimiz sayesinde tüm bu zorlukların aslında kolaya dönüştüğünü fark edeceksiniz. Bundan sonra boşanma süreçlerinden tutunda velayet ile ilgili konularınızın da çok büyük problemlere dönüşmeden kapandığını fark etmeye başlayacaksınız.

Boşanma Davalarında Delil Nasıl Toplanır?

Boşanma sırasında deliller sunmak kişinin tarafına olumlu olarak sonuçlanmasına zemin hazırlar. Evlenmek kadar artık boşanmakta son zamanda doğal hale dönüşen bir durum oldu. Fakat evlilikler de olduğu gibi boşanmalarda çoğu zaman anlaşmalı bir durum olmuyor. Hatta iş kavgaya kadar bile dönüşebiliyor. Her iki tarafta kendisini haklı görüyor. Bu süre zarfında dedektiflerimiz ses kaydından fotoğraflara kadar her şeyin delil olarak toplanması konusunda hassasiyetle yaklaşıyor.

Özel Format İzmir Dedektiflik Bu Evlilik sırasında neler yaşadığınızı en ince ayrıntısına kadar araştırıyor. Bu sayede sorunların kaynağının aslında kimden oluştuğunu da anlamaya başlıyoruz. Hatta boşanma evresinde bile sosyal medya hesaplarını tek tek incelemelerden geçiyor. Genelde aldatma ve yalanın belli başlı etkenlerinden birisi de ne yazık ki sosyal medyadan kaynaklı olabiliyor. Hatta bakıldığı zaman çoğu evliliklerde sosyal medya sonucunda bitiyor. Sosyal medya da başka insanlarla arkadaşlık kurmak ve arkadaşlık boyutunu ilerletmek çiftlerin aralarını açıyor. Boşanmada delil toplama için dedektif seçtiğiniz zaman karşı tarafın mal kaçırma gibi  girişimlerine başvurmasını da engellemiş olursunuz. Çoğu evliliklerde en sık şekilde rastlanan vakalardan birisi de genel olarak mal kaçırma oluyor. Velayet ve boşanma davalarında delil toplama için dedektiflerimiz devreye girecektir. Sizlerin daha kolay şekilde boşanması konusunda yardımcı olacaktır. Bu sayede boşanırken bile artık kafanızı çok fazla ağrıtmayacaksınız.

Özel Format İzmir Dedektiflik Aleyhinize değil lehinize sonuçlanmasını sağlamış olacaksınız. Karşı taraf mal varlığını bir başkasının üzerine yapma gibi eylemlerde bulunmadan tüm bunlara engel oluyoruz.

WhatsApp chat