İzmir
08504661847
info@formatdedektiflik.com

ÇALINTI ARAÇ ARAŞTIRMASI

Bizimle Yola Çıkın...

çalıntı araç araştırması

Çalıntı Araç Araştırması.Bugün çalındı, yarın Suriyede-Evet, eski bilgelik hala geçerlidir. Ancak Türkiye artık otoklav Mafyasının gerçek hedefi değil. Son derece profesyonel çetelerin yasadışı dağıtım kanalları “Tacikistan ve Özbekistan da dahil olmak üzere Orta Asya’nın daha uzak bölgelerine”kadar devam ediyor. Yayınlanan Salı günü “Criminalis 2018″de Federal ceza polis Ofisi (BKA) tarafından bildirildi. İçinde, araştırmacılar gangsterlerin son trendleri ve yöntemlerine genel bir bakış sunuyor.

Bka’nın çetelerin yapılarının değerlendirilmesi,” elektronik güvenlik cihazlarının üstesinden gelmek, araçların taşınması, araçların sökülmesi, araç belgelerinin tahrif edilmesi ve yeniden satışın kapsamlı bir lojistik gerektirdiğini ” söylüyor. Bunlar, genel olarak, mükemmel çalışma parçası olarak düzenlenmiştir. Yurt dışından sipariş listeleri iyi eğitimli teknisyenler tarafından tedarik edilir ve yürütülür. Bunlar, çatlamış arabaları, Polonya sınırında araba yaratması beklenen ucuza işe alınan kuryelere veriyor. Bu operasyonun hassas bir parçasıdır. Orada, polis düzenli olarak suçluları yakalamayı başarıyor.

Bununla birlikte, arka planda sessizce çalışan çetenin geri kalanı hakkında çok az şey biliyorlar, arabaların sökülmesine, daha fazla satış ve lojistiğe dikkat ediyorlar.

En son Trend dublajlı araçların üretimidir. “Bunu yaparken, çalınan arabaların araç kimlik numaraları (FIN) tahrif edilir. Bu amaçla yabancı boş belgelerin çalınan orijinalleri kullanılır. Bu, normal bir kullanılmış araba gibi görünen bir kopya oluşturur “” BKA’YI açıklar. Bu şekilde, Batı Avrupa’dan çalınan Araçlar, ikinci El Otomobiller olarak Alman pazarında tekrar sunulabilir – bu da Doğu Avrupa veya Afrika’daki satışlara kıyasla geliri önemli ölçüde artırır.

Geçen yıldan bir örnek: bka, uluslararası alanda faaliyet gösteren bir fail grubuna yakalandı. BKA,” grup, diğer Avrupa ülkelerinde yüksek kaliteli motorlu araçların imha edilmesiyle, onları Sırbistan’a ertelemekle, yüzgeçleri tahrif etmekle, daha sonra Almanya’da lisanslandırılmasına ve üçüncü şahıslara satılmasına izin vermekle suçlanıyor. ” diyor. 14 sahte araç kimlik numarası (FIN) olan bu tür yinelenen araçlar sağlanabilir.

Çalıntı Araç Sorgulaması Çünkü diğer durumlarda hala araştırılmaktadır. Otoklav Mafyasının odağı yüksek fiyatlı araçlarda olmaya devam ediyor. Çalınan araçların sayısını Türkiye’deki ilgili markalarda kayıtlı araçlarla karşılaştırırsa, Land Rover, Porsche ve Audi.

WhatsApp chat