İzmir
08504661847
info@formatdedektiflik.com

Marka Koruma Araştırması

Bizimle Yola Çıkın...

marka koruma araştırması

 

Sahte Ürün Araştırma Hizmeti

   İzmir Dedektiflik denilince akla gelen bir başka hizmet dallarından birisi de sahte ürün araştırması oluyor. Ticari araştırmalar yapılarak piyasa da ki mal takibinde sahtelik söz konusu olup olmadığı öğrenilmiş olunuyor. Bakıldığı zaman sahte ürün çok fazla piyasa içerisinde yer alıyor. Vatandaşlarımızda bu durumda epey bir mağdur oluyor. Kimi zaman sağlığı tehlikeye atacak ürünlerin bile bir şekilde piyasa içlerine kaydırılmaya çalışıldığına şahit oluyoruz. İşte tüm bunlarla mücadele edebilmek adına sahte ürün araştırma hizmeti yapan ekibimizden bir an önce yararlanmaya başlamalısınız. Bu sayede sahte ürün olup olmadığı konusunda merak edilen tüm sorulara da en hızlı şekilde cevap alınmasına yardımcı olacaksınız.

   İzmir Dedektiflik Ticari mevzularınız olduğunda bile artık 7/24 sizlere kusursuz şekilde hizmet vermekten çekinmiyoruz. İşinin ehli olan dedektiflerimiz sahte ürün araştırması konusunda da elinden gelenin fazlasını ortaya koymaktadır. Dedektif hizmetlerimiz güvenilirlik açısından incelendiği zaman en üst düzeyde yer almaktadır. Parayla ilgili bir durum söz konusu olduğu zaman ise ne yazık ki insanları çok fazla tanıyamıyoruz. Birden çıkarları uğruna değişmeye başlıyorlar. İşi hemen sahtekarlığa vurmaya başlıyorlar. Bundan böyle mağduriyet durumu ile karşı karşıya kaldığınız nasıl bir olayın içerisinde yer alırsanız alın hemen çözüme kavuşturmaktayız. Sizleri bu tür ortamlardan da uzak tutmaya çalışmaktayız. Genelde en sık yapılan sahtekarlıktan birisi de ürününüze birebir benzetme yoluna gidiliyor. Ürünün ambalajından tutunda yazısına kadar her şeyi tıpa tıp aynıymış gibi basılıyor.İzmir Dedektiflik  Bu durum ürünlerinize karşı değersizleşmenin yaşanmasına zemin hazırlarken aynı zamanda da haksız kazancın da yaşanmasına ortam hazırlanıyor. Şüphesiz hemen hiç kimse böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemez.

Ürün sahteciliğinin büyük suçlardan biri olduğunun altını çizmemiz gerekir. Özellikle söylememiz gerekir ki bu yola başvuran kişiler büyük bir suç içerisinde yerini alıyor demektir. Üstelik ürün sahteciliğine soyunan kişiler büyük küçük demeden her bir satış noktasında ürünlerin pazarlamasını yapıyor. Sanki sizin ürünlerinizmiş gibi ürünleri tanıyor ve satışa sunuyor. Kısaca söylemek gerekirse sizin üzerinizden para kazanmaya başlıyor. Kimse böyle bir durumun içerisinde olmak istemez. Bu yüzden biran önce önlemini almalısınız. Eğer önlemini baştan almazsanız sizin için itibarsızlığa neden olabilir. Sizin üzerinizden yapılan kar girişimlerinin önünü keserek sizlere geniş bir pazar alanı yaratıyoruz. Sahte yollara başvuran kişilerinde kim olduklarını araştırıyoruz. Yapmış oldukları bu suç içinde hukuki yollara sevk ediyoruz. İlk etapta izlemiş olduğumuz yollara bakıldığı zaman ürününüzün içeriği hakkında bir bilgi talep ediyoruz. Ürün içeriğinden sonra ise sırasıyla  ürün üretim aşaması gibi ürünün ayırıcı özelliklerini ön plana koyacak yanları hakkında bilgi alıyoruz. Tüm bu önemli detaylara ulaştıktan sonra ise araştırmalarımıza tam gaz devam ediyoruz. Kesin bir bilgiye ulaştıktan sonra ise araştırmalarımız sonuçlanmış oluyor.

     İzmir Dedektiflik Fakat hukuksal olarak bir hakka sahip olmak adına delillerimizin olmasına büyük önem veriyoruz. Bu yüzden çalışmalarımız sürerken delillerimizi topluyoruz. Ürünün benzerlik gösteren yanları neler var tek tek inceleme altına alıyoruz. Sizin ürünle ilgili olarak birebir aynı şekilde tasarlanmışsa o zaman taklit yoluna gidilmiş olur. Bu da doğal olarak bir suç unsuru taşımaktadır. Sizinle benzerlik taşıyan piyasada ki tüm ürünlere başvurunuz sonrasında ulaşmaktayız.  Yapılan araştırmalarla birlikte piyasa içerisinde bulunan ürünlerinde sizin ürününüzle hangi konuda benzerlik taşıdığını anlamaya çalışıyoruz.

     İzmir Dedektiflik Tarafımıza sunacağınız içerik bilgilerinden tutunda  üretim aşamalarına kadar her bir detay, dedektif çalışmalarının daha hızlı yoldan sonuçlanmasını da sağlamış olacaktır.

WhatsApp chat